Budynki i urządzenia

Przepompownie wodociągowe i kanalizacyjne

Prawidłowe działanie przepompowni uzależnione jest od prawidłowego doboru urządzenia oraz poprawnie wykonanej zabudowy technicznej. W naszej ofercie  znajdą Państwo zarówno pompy o przepływie swobodnym i pompy z wirnikiem. Jaka jest między nimi różnica?
 
Pompy o przepływie swobodnym wykorzystuje się w przypadku grubych materiałów stałych. Ich charakterystyczną cechą jest niski poziom emisji hałasów. Dzięki zastosowaniu większych przewodów tłocznych (DN 100 i 80), można uzyskać niesamowicie niezawodny transport mediów. Efekt taki uzyskuje się w tym przypadku na krótszych odcinkach.
 
Odwrotnie zachowują się pompy z wirnikiem, które stosuje się z koleji w przypadku substancji o dużych rozmiarach możliwych do rozdrobnienia. Uzyskujemy w ten sposób Można w ten sposób niezawodny transport mediów, stosując mniejsze przewody tłoczone. Taki efekt można uzyskać również na dłuższych odcinkach.
 
Oferujemy Państwu przepompownie do zabudowy wewnątrz jak i zewnątrz obiektów. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zapewnić Państwu niezawodność działania, wszystkie oferowane przepompownie oferujemy też jako urządzenia dwupompowe. Stosuje się je również przy odprowadzaniu wody z separatorów tłuszczu, gdyż ich praca uzależniona jest od ciągłego odprowadzania ścieków.
 
 

Montaż i projektowanie przepompowni ścieków (ustawcie to jako tytuł + H2)

Jako firma współpracująca z największymi producentami urządzeń i kompletnych systemów kanalizacyjnych, świadczymy wszelkie usługi związane  z projektowaniem i przepompowni. 
 
Zakres usług:
 
  • projektowanie przepompowni,
  • kompletne doradztwo i analiza projektów,
  • montaż pompowni wraz z ich uruchomieniem i rozruchem,
  • przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz serwis.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.