O firmie

Roboty wiertnicze oraz usługi studniarskie.

Działamy na rynku już od 1985 roku!

Jesteśmy przekonani o tym, że na solidną pracę składa się przede wszystkim tempo, dokładność i profesjonalizm. Do każdego, nawet najmniejszego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a nasze ogromne doświadczenie w branży pozwala nam na świadczenie najwyższej jakości usług.
Dysponujemy profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem pomagającym nam w szybkiej i bezproblemowej realizacji zlecenia. Przeprowadzamy badania wody oraz gruntu. Prowadzimy prace wiertnicze do 100 metrów w głąb. Montujemy pompy, przyłącza oraz obudowy studzienne. Zajmujemy się także monitoringiem wód oraz hydrogeologią. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w kwestii prac wiertniczych oraz renowacjach studni.
Krzysztof Golwiej
Gałczyńskiego 6, Malbork (woj. pomorskie)

W połączeniu z naszym doświadczeniem i starannie prowadzonym wywiadem środowiskowym, optymalizujemy miejsce projektowanych studni pod względem zasobów wodnych. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie hydrogeologii i geodezji.

Nasze studnie głębinowe to idealne połączenie najwyższej jakości i najniższej ceny. Wszystko to za sprawą wyjątkowej elastyczności i indywidualnego podejścia do klienta. Dostosowujemy się do potrzeb i możliwości każdej zainteresowanej naszymi usługami osoby, traktując ją z szacunkiem i gwarantując pełną satysfakcję z wykonanych prac.
  • dla klientów indywidualnych – na szeroko rozumiane potrzeby gospodarstwa domowego,
  • dla instytucji rządowych, samorządowych i ich jednostek organizacyjnych,
  • dla zakładów przemysłowych,
  • dla rolnictwa i na potrzeby zakładów hodowlanych,
  • na potrzeby związane z nawadnianiem boisk i innych obiektów sportowych,
  • do ogrodowych systemów nawadniających.
0
Lat na rynku
0
Realizacji rocznie
0
Klientów
0 %
Satysfakcji