Usługi

Kompleksowe wykonanie studni

Nasze studnie głębinowe to idealne połączenie najwyższej jakości i najniższej ceny. Wszystko to za sprawą naszej wyjątkowej elastyczności i indywidualnego podejścia do klienta. Dostosowujemy się do potrzeb i możliwości każdej zainteresowanej naszymi usługami osoby, traktując ją z szacunkiem i gwarantując pełną satysfakcję z wykonanych prac.

Usuwanie awarii studni

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z usuwaniem wszelkich awarii studni głębinowej.

Renowacja i rekonstrukcja studni

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, poszerzyliśmy ofertę o usługę renowacji, czy też rekonstrukcji studni. Taka inicjatywa wynika z ogromnego zapotrzebowania na tę usługę użytkowników studni. Koszt renowacji, rekonstrukcji uzależniony jest od głębokości studni, a także długości filtra. Warto jednak zaznaczyć, iż jest to zabieg o wiele tańszy, niż budowa nowego odwiertu (studni).

Likwidacja studni

Nasza firma przeprowadza profesjonalne prace związane z likwidacją studni. Posiadamy odpowiedni sprzęt, a także wiedzę i doświadczenie, które są niezbędnymi elementami do wykonania powierzonego zadania.

Montaż pomp i rurociągów


Zadaniem pompy głębinowej jest kompleksowe zaopatrzenie domu, hali, magazynu, czy innego budynku użytkowego w wodę z własnej studni. Wszystko po to, aby zapewnić odpowiedni strumień i ciśnienie wody, wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. Taka sytuacja ma miejsce, gdy budynek znajduje się w dużej odległości od sieci wodociągowej i równocześnie warstwy wodonośne znajdują się poniżej 8 metrów. Takie warunki nie są odpowiednie do zastosowania studni z kręgów betonowych i pompy samozasysającej.

Pomiar wydajności i zasobów wody w studni


Nasza firma wykonuje specjalistyczne badania i pomiary studni, które pozwalają ocenić jej stan. Prace diagnostyczne zakładają przeprowadzenie badań, a także pomiarów studni, za pomocą kamery podwodnej. Warto zaznaczyć, że wyłącznie kompleksowa ocena stanu studni, pozwala na podjęcie dokładnej decyzji, w sprawie ewentualnych prac. Wszystkie te działania są niezbędne, aby w ogóle stwierdzić czy regeneracja studni głębinowej jest potrzebna, możliwa i w ogóle opłacalna. Błąd w jakichkolwiek szacunkach może być bardzo kosztowny dla wykonawcy, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy.

Dezynfekcja wody w studni (poprzez chlorowanie)Własna studnia to niewątpliwie ogromna wygoda. To przede wszystkim niezależność użytkowania wody w różnych celach, ale przede wszystkim jej darmowe źródło. Niestety to również spore zobowiązanie. Jeśli chcesz bezpiecznie korzystać z wody z własnego ujęcia, musisz zadbać o jej jakość. Dezynfekcja wody w studni to bez wątpienia jedna z najważniejszych, jak nie najważniejsza, czynność, jaką należy wykonać zaraz po wykopaniu studni, a następnie wykonywać tę czynność regularnie.